Bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarskiej

szkolkaMiędzyszkolny Klub Sportowy „Cuprum „ Lubin zaprasza na BEZPŁATNE zajęcia szkółki wrotkarskiej dla dzieci szkół podstawowych, które odbywać się będą na torze wrotkarskim przy lubińskim RCS-ie.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 16.00-18.00 oraz soboty 10.00-12.00.Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 11.05 o godzinie 16.00 przy wejściu na tor wrotkarski (lodowisko) bez zajęć w tym dniu.

Na zajęcia dzieci przynoszą swoje rolki, kask oraz ochraniacze na kolana, dłonie oraz łokcie. Po opanowaniu podstawowych umiejętności MKS Cuprum Lubin nieodpłatnie udostępnia rolki do jazdy szybkiej.

Treningi odbywać się będą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa z powodu epidemii COVID-19.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook