Miejsce

Osiecznica

Najnowsze wpisy

Kaja Ziomek z brązem ME!
Polska drużyna sprinterek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim, które odbywają się w Heerenveen. W składzie Biało-czerwonych wystąpiła nasza zawodniczka, Kaja Ziomek. Oprócz Kai w składzie znalazły się Natalia Czerwonka, reprezentującej klub z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Andżelika Wójcik (obecnie AZS Katowice). Skład drużyny uzupełniła Karolina Bosiek. Biało-czerwone zanotowały czas 1.28,25. Triumfowały Rosjanki (1.26,17),
Ziomek ze złotem!
Panczenistka Cuprum Lubin, Kaja Ziomek zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim. Kolejnym startem dla reprezentantów Polski będą styczniowe Mistrzostwa Europy w Heerenveen. U pań drugi rywalizacji niczego nie zmienił – podium w poniedziałek wygląda dokładnie tak samo, jak dzień wcześniej. Kaja Ziomek po raz drugi świetnie pojechała 500 metrów, wygrywając
Z Berlina wracamy z medalami
W Berlinie odbyły się corocznie rozgrywane zawody Internationaler Junior Team Sprint Cup. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy lubińskiego MKS Cuprum. Wojciech Gutowski triumfował na wszystkich dystansach i w wieloboju. Adrianna Kluk w wieloboju zajęła 3 miejsce (srebrny medal i 3 brązowe). Ponadto w gronie przeszło stu zawodników z Niemiec, Austrii, Holandii i Białorusi Eryk Marciniak

O MKS Cuprum

Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.