„I Ty możesz zostać mistrzem”

Mistrzostwa w łyżwiarstwie HD 2020W najbliższy weekend w Lubinie odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim „I Ty możesz zostać mistrzem”. Imprezę dla najmłodszych gościć będzie tor Regionalnego Centrum Sportowego.

Celem zawodów jest aktywizacja klubów do organizowania naborów i selekcji, umożliwienie dzieciom udziału w startach z rówieśnikami. Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Klub Sportowy “Cuprum” Lubin, Szkoła podstawowa nr 7 oraz Regionalne Centrum Sportowe. Współorganizator to Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

– Jak co roku tradycyjnie na torze do jazdy szybkiej odbywają się zawody dla dzieci. Mam nadzieję, że w tym roku również odwiedzi nas spora grupa młodych adeptów łyżwiarstwa. Mam nadzieję, że dopisze pogoda. Od kilku dni mamy już zamrożony lód, co bardzo cieszy, bo oprócz najbliższych zawodów również my będziemy mogli trenować w tych warunkach na torze – mówi Maria Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

Zawody odbędą się w dniach 5 i 6 grudnia na naszym torze łyżwiarskim do jazdy szybkiej w Lubinie. Start imprezy w sobotę o godzinie 10:00, w niedzielę o 9:00. Zawody rozegrane zostaną bez udziału publiczności.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Trenujemy w hali RCS
Pod okiem trenera Dariusza grupa młodsza szlifuje formę na torze oraz na sztucznej nawierzchni w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
Zgrupowanie młodzieży uzdolnionej JST
Sześciu przedstawicieli MKS Cuprum Lubin uczestniczy w zgrupowaniu młodzieży uzdolnionej JST.
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook