Intensywne zgrupowania

IMG-20200807-WA0054Kolejny etap przygotowań do sezonu zimowego mają za sobą lubińscy panczeniści. Lubinianie przebywali ostatnio na zgrupowaniu w Tomaszowie Mazowieckim.

Okres wakacyjny to dla panczenistów najlepszy okres przygotowań do sezonu zimowego. Lubinianie trenowali ostatnio na sztucznym torze lodowym.

– To jest nasz najlepszy okres, jeśli chodzi o przygotowanie do sezonu zimowego. Niedawno zakończyło się zgrupowanie, które trwało od siódmego do dziewiętnastego lipca w Tomaszowie Mazowieckim, bo tam jest otwarty tor liczący czterysta metrów, sztucznie zamrożony lód. Teraz też wyjeżdżamy na zgrupowanie. Szklarska Poręba i później wyjazd do Inzell w Niemczech na tor sztuczny. Później Puchar Świata, kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Tomaszowie Mazowieckim w listopadzie – mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS CUPRUM LUBIN.

Startami uzupełniającymi są dla lubińskich panczenistów starty na wrotkach. – Te najważniejsze wrotkarskie imprezy się zakończyły, ale w Szklarskiej Porębie będziemy korzystać z toru wrotkarskiego. Tam, jedzie grupa siedemdziesięciu osób – dodaje prezes łyżwiarzy z Lubina.

Przed panczenistami również pierwsze występy na ważnych i prestiżowych imprezach międzynarodowych.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Intensywne zgrupowania
Kolejny etap przygotowań do sezonu zimowego mają za sobą lubińscy panczeniści. Lubinianie przebywali ostatnio na zgrupowaniu w Tomaszowie Mazowieckim.
Przygotowania do nowego sezonu
Lubińscy panczeniści zakończyli sezon zimowy. Obecnie zawodnicy MKS Cuprum Lubin przygotowują się do startów już w nowym sezonie.
Zapraszamy do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego MKS Zagłębie Lubin
W Lubinie rusza pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin. Placówka właśnie rozpoczyna rekrutację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook