Kaja w kadrze na Puchar Świata w Tomaszowie

ziomekW dniach 7-9 grudnia na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany zostanie trzeci w sezonie Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim. Polskę reprezentować będzie 16-osobowa reprezentacja, w tym nasza zawodniczka, Kaja Ziomek.

Na Puchar Świata do Tomaszowa Mazowieckiego przyjadą wszyscy łyżwiarze, którzy startowali na Pucharze Świata w Obihiro: Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Kaja Ziomek oraz Zbigniew Bródka, Marcin Bachanek, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur Nogal, Artur Waś, Adrian Wielgat i Patryk Wójcik.

Do wspomnianych dołączy także czwórka, która miała już okazję brać udział w międzynarodowych zmaganiach na Arenie Lodowej podczas Pucharu Świata Juniorów w zeszłym tygodniu. Będą to: Karolina Gąsecka, Andżelika Wójcik, Artur Janicki i Damian Żurek.

Reprezentacja Polski na Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim:
Karolina Bosiek
Natalia Czerwonka
Magdalena Czyszczoń
Karolina Gąsecka
Andżelika Wójcik
Kaja Ziomek
Zbigniew Bródka
Marcin Bachanek
Artur Janicki
Sebastian Kłosiński
Piotr Michalski
Artur Nogal
Artur Waś
Adrian Wielgat
Patryk Wójcik
Damian Żurek

Trenerzy:
Tristan Loy
Witold Mazur
Tuomas Nieminen
Arkadiusz Skoneczny

Fizjoterapeuci:
Piotr Maliszewski
Rafał Babecki

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook