Kaja Ziomek szósta w Pucharze Świata!

wojcikziomekBardzo dobrze zaprezentowała się Kaja Ziomek w rozegranych w Berlinie zawodach o Puchar Świata juniorów. Zawodniczka MKS Cuprum Lubin zajęła szóste miejsce w biegu na 500 metrów.

Panczenistka naszego klubu uzyskała czas 40,75 s. Rywalizację wygrała Rosjanka Daria Kachanowa z czasem 39,21 sekundy, która pobiła rekord kraju na tym dystansie w tej kategorii wiekowej.

W sprincie drużynowym nasz team znalazł się tuż za podium. Kaja Ziomek wraz z klubową koleżanką Andżeliką Wójcik oraz Karoliną Bosiek z Tomaszowa Mazowieckiego uplasowały się na czwartym miejscu.

Najbliższy start zawodników MKS Cuprum Lubin będzie miał miejsce w dniach 5-6 grudnia w Sanoku, gdzie odbędzie się pierwszy w tym sezonie Puchar Polski i Ogólnopolskie Zawody
Klasyfikacyjne.

Wyniki:

http://speedskatingresults.com/index.php?p=2&e=14816

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook