Kaja Ziomek z brązem ME!

lywykadraPolska drużyna sprinterek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim, które odbywają się w Heerenveen. W składzie Biało-czerwonych wystąpiła nasza zawodniczka, Kaja Ziomek.

Oprócz Kai w składzie znalazły się Natalia Czerwonka, reprezentującej klub z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Andżelika Wójcik (obecnie AZS Katowice). Skład drużyny uzupełniła Karolina Bosiek.

Biało-czerwone zanotowały czas 1.28,25. Triumfowały Rosjanki (1.26,17), przed Niderlandkami (1.26,62).

– To wielki sukces naszej kadry, a także naszego miasta, gdyż podczas mistrzostw w składzie Polski znalazły się aż trzy zawodniczki z Lubina. Bardzo udany start to dobry prognostyk przed kolejnymi występami – mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

Fot. pzls.pl

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook