MKS Cuprum Lubin i Kaja Ziomek zapraszają do szkółki

szkolka_cuprumMKS Cuprum Lubin i najszybsza polska łyżwiarka szybka Kaja Ziomek zapraszają na bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej. Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska, działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza dzieci i młodzież  w nowym roku szkolnym 2019/2020 na bezpłatne zajęcia.

Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września  o godzinie 16.00 i poprowadzi je rekordzistka Polski i Mistrzyni Polski na 500 metrów – olimpijka Kaja Ziomek wychowanka MKS Cuprum Lubin. Zajęcia będą odbywały się w każdy  wtorek i czwartek  w godzinach 16.00-17.30 oraz sobotę 10.30-12.00 na torze wrotkarskim przy lodowisku Regionalnego Centrum Sportowego. W razie niepogody zajęcia odbywać  będą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie własnego kasku, rolek, ochraniaczy na łokcie i kolana oraz przede wszystkim dobry humor.

Zajęcia prowadzą wysokiej klasy trenerzy, współtwórcy sukcesów naszych olimpijek. Po opanowaniu podstawowych umiejętności wrotkarskich i łyżwiarskich MKS Cuprum Lubin nieodpłatnie udostępnia profesjonalne wrotki oraz łyżwy do jazdy szybkiej.

Więcej informacji: kontakt tel. 605 435 400 , 605 671 587 , 664 969 , 606 497 627

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Kolejny etap przygotowań
Zawodnicy MKS Cuprum Lubin po okresie letnim rozpoczęli kolejny etap przygotowań do sezonu 2019/2020. Najstarsza grupa zawodników oraz najzdolniejsi adepci działającej przy klubie szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej przebywali na zgrupowaniu lodowym w Tomaszowie Mazowieckim, a Wojciech Gutowski  i Maciej Dulewicz na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów, do której zostali powołani na sezon 2019/2020. Kolejne zgrupowanie odbywa
MKS Cuprum Lubin i Kaja Ziomek zapraszają do szkółki
MKS Cuprum Lubin i najszybsza polska łyżwiarka szybka Kaja Ziomek zapraszają na bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej. Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska, działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza dzieci i młodzież  w nowym roku szkolnym 2019/2020 na bezpłatne zajęcia. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września  o godzinie 16.00 i poprowadzi je rekordzistka Polski i Mistrzyni
Sezon za nami, czas na przygotowania
Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020. Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook