MKS Cuprum Lubin i Kaja Ziomek zapraszają do szkółki

szkolka_cuprumMKS Cuprum Lubin i najszybsza polska łyżwiarka szybka Kaja Ziomek zapraszają na bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej. Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska, działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza dzieci i młodzież  w nowym roku szkolnym 2019/2020 na bezpłatne zajęcia.

Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września  o godzinie 16.00 i poprowadzi je rekordzistka Polski i Mistrzyni Polski na 500 metrów – olimpijka Kaja Ziomek wychowanka MKS Cuprum Lubin. Zajęcia będą odbywały się w każdy  wtorek i czwartek  w godzinach 16.00-17.30 oraz sobotę 10.30-12.00 na torze wrotkarskim przy lodowisku Regionalnego Centrum Sportowego. W razie niepogody zajęcia odbywać  będą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie własnego kasku, rolek, ochraniaczy na łokcie i kolana oraz przede wszystkim dobry humor.

Zajęcia prowadzą wysokiej klasy trenerzy, współtwórcy sukcesów naszych olimpijek. Po opanowaniu podstawowych umiejętności wrotkarskich i łyżwiarskich MKS Cuprum Lubin nieodpłatnie udostępnia profesjonalne wrotki oraz łyżwy do jazdy szybkiej.

Więcej informacji: kontakt tel. 605 435 400 , 605 671 587 , 664 969 , 606 497 627

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook