MKS Cuprum zaprasza do szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej

szkolkaPo bardzo udanym sezonie łyżwiarskim (18 medali Mistrzostw Polski) i wielu sukcesach zagranicznych MKS Cuprum Lubin zaprasza dzieci do swojej szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską  i  odbywają się we wtorki , czwartki w godzinach 16.00 -17.30 oraz w soboty 10.30-12.00.

Chętni spotykają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie ,a od 02.04.2019 na torze wrotkarskim  przy lubińskim RCS-ie (w razie niepogody również na sali ZSS).

– Na zajęcia  wrotkarskie przynosimy własne rolki ,kask oraz ochraniacze na kolana i łokcie. Po opanowaniu podstawowych umiejętności zapewniamy również bezpłatnie profesjonalne rolki do jazdy szybkiej – informują organizatorzy.

Więcej informacji udzielą trenerzy na zajęciach lub telefonicznie 512 334 324 , 605 435 400.

Ponadto wszystkie osoby zainteresowane łyżwiarstwem i wrotkarstwem MKS Cuprum Lubin zaprasza na dodatkowe terminy naboru do klas sportowych 5 , 6 i 7 szkoły podstawowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie przy ulicy Sybiraków 11, które odbędą się na sali gimnastycznej 30.03, 06.04 oraz 13.04. o godzinie 10.00, więcej informacji pod numerami 512 334 324 , 605 435 400.

 

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook