MKS Cuprum zaprasza do szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej

szkolkaPo bardzo udanym sezonie łyżwiarskim (18 medali Mistrzostw Polski) i wielu sukcesach zagranicznych MKS Cuprum Lubin zaprasza dzieci do swojej szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską  i  odbywają się we wtorki , czwartki w godzinach 16.00 -17.30 oraz w soboty 10.30-12.00.

Chętni spotykają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie ,a od 02.04.2019 na torze wrotkarskim  przy lubińskim RCS-ie (w razie niepogody również na sali ZSS).

– Na zajęcia  wrotkarskie przynosimy własne rolki ,kask oraz ochraniacze na kolana i łokcie. Po opanowaniu podstawowych umiejętności zapewniamy również bezpłatnie profesjonalne rolki do jazdy szybkiej – informują organizatorzy.

Więcej informacji udzielą trenerzy na zajęciach lub telefonicznie 512 334 324 , 605 435 400.

Ponadto wszystkie osoby zainteresowane łyżwiarstwem i wrotkarstwem MKS Cuprum Lubin zaprasza na dodatkowe terminy naboru do klas sportowych 5 , 6 i 7 szkoły podstawowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie przy ulicy Sybiraków 11, które odbędą się na sali gimnastycznej 30.03, 06.04 oraz 13.04. o godzinie 10.00, więcej informacji pod numerami 512 334 324 , 605 435 400.

 

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
MKS Cuprum Lubin i Kaja Ziomek zapraszają do szkółki
MKS Cuprum Lubin i najszybsza polska łyżwiarka szybka Kaja Ziomek zapraszają na bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej. Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska, działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza dzieci i młodzież  w nowym roku szkolnym 2019/2020 na bezpłatne zajęcia. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września  o godzinie 16.00 i poprowadzi je rekordzistka Polski i Mistrzyni
Sezon za nami, czas na przygotowania
Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020. Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook