MKS Cuprum zaprasza do szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej

szkolkaPo bardzo udanym sezonie łyżwiarskim (18 medali Mistrzostw Polski) i wielu sukcesach zagranicznych MKS Cuprum Lubin zaprasza dzieci do swojej szkółki wrotkarsko-łyżwiarskiej.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską  i  odbywają się we wtorki , czwartki w godzinach 16.00 -17.30 oraz w soboty 10.30-12.00.

Chętni spotykają się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie ,a od 02.04.2019 na torze wrotkarskim  przy lubińskim RCS-ie (w razie niepogody również na sali ZSS).

– Na zajęcia  wrotkarskie przynosimy własne rolki ,kask oraz ochraniacze na kolana i łokcie. Po opanowaniu podstawowych umiejętności zapewniamy również bezpłatnie profesjonalne rolki do jazdy szybkiej – informują organizatorzy.

Więcej informacji udzielą trenerzy na zajęciach lub telefonicznie 512 334 324 , 605 435 400.

Ponadto wszystkie osoby zainteresowane łyżwiarstwem i wrotkarstwem MKS Cuprum Lubin zaprasza na dodatkowe terminy naboru do klas sportowych 5 , 6 i 7 szkoły podstawowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie przy ulicy Sybiraków 11, które odbędą się na sali gimnastycznej 30.03, 06.04 oraz 13.04. o godzinie 10.00, więcej informacji pod numerami 512 334 324 , 605 435 400.

 

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Kolejny medal Kai Ziomek
W trzecim dniu Mistrzostw Polski kolejny – brązowy medal na 1000 metrów zdobyła zawodniczka MKS Cuprum Lubin Kaja Ziomek. Były to bardzo udane zawody podopiecznych trenerów Marcina Kasprzyka i Piotra Wawnikiewicza. Lubińscy łyżwiarze zdobyli dwa złote i dwa brązowe medale. Juniorzy startujący w tej imprezie osiągali bardzo dobre – życiowe  rezultaty. Maciej Dulewicz zakwalifikował się
Kolejne sukcesy naszych
Drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Polski na Dystansach  przyniósł kolejne sukcesy lubińskich panczenistów. Kaja Ziomek została Mistrzynią Polski na 500 metrów, a męska drużyna w składzie Maciej Dulewicz, Wojciech Gutowski i Kacper Busse wywalczyła brązowy medal w biegu drużynowym, kobieca drużyna w składzie Aleksandra i Adrianna Kluk oraz Nikola Kozłowska zajęła w tej samej konkurencji
Mamy złoto pierwszego dnia!
W Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się Mistrzostwa Polski na Dystansach (24-27.10.2019) .Pierwszy dzień startów był bardzo udany dla lubińskich panczenistów. Dziewczęta w składzie Kaja Ziomek, Aleksandra Kluk i Ada Kluk wywalczyły złoty medal w sprincie drużynowym. Chłopcy w tej samej konkurencji w składzie Michał Grzyb, Kacper Busse i Wojciech Gutowski zajęli 8 miejsce , natomiast Maciej

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook