Nasi znów na podium

plakat2W Zakopanem odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski i Ogólnopolskich Zawodów Kwalifikacyjnych. Również dzisiaj reprezentanci MKS Cuprum Lubin zanotowali bardzo dobre wyniki.

Kolejny raz bieg na 500 metrów zdominowały lubinianki. Kaja Ziomek była pierwsza, Andżelika Wójcik druga. Na 1000 metrów Andżelika Wójcik zajęła drugie, Kaja Ziomek trzecie miejsce. W biegu na 1500 metrów Adrian Wójcik uplasował się na ósmej pozycji.

W Ogólnopolskich Zawodach Kwalifikacyjnych wystąpił Dawid Milewski. Zawodnik MKS Cuprum Lubin zajął dzisiaj pierwsze miejsce na 1000 metrów i czwarte na 500. Wczoraj uplasował się na piątej pozycji na 500 metrów, trzeci był na 1500 metrów.