Nasi znów na podium

plakat2W Zakopanem odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski i Ogólnopolskich Zawodów Kwalifikacyjnych. Również dzisiaj reprezentanci MKS Cuprum Lubin zanotowali bardzo dobre wyniki.

Kolejny raz bieg na 500 metrów zdominowały lubinianki. Kaja Ziomek była pierwsza, Andżelika Wójcik druga. Na 1000 metrów Andżelika Wójcik zajęła drugie, Kaja Ziomek trzecie miejsce. W biegu na 1500 metrów Adrian Wójcik uplasował się na ósmej pozycji.

W Ogólnopolskich Zawodach Kwalifikacyjnych wystąpił Dawid Milewski. Zawodnik MKS Cuprum Lubin zajął dzisiaj pierwsze miejsce na 1000 metrów i czwarte na 500. Wczoraj uplasował się na piątej pozycji na 500 metrów, trzeci był na 1500 metrów.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Podsumowanie sezonu 2022/2023
Przyszedł czas na podsumowanie naszych największych osiągnięć w sezonie 2022/23.
Znakomity występ podczas Viking Race!
W holenderskim Heerenveen w dniach 10-11.03.2023 odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Viking Race. Na zawody te do reprezentacji Polski zostało powołanych troje zawodników MKS Cuprum Lubin: Martyna Paluch , Kacper Polny i Fabian Budziński.
Zawody kontrolne (FOTO)
Zawody kontrolne na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zobaczcie fotorelację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook