Następcy olimpijek ścigali się w Warszawie

W Warszawie (odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. Bardzo dobre rezultaty osiągnęli młodzi lubińscy łyżwiarze reprezentujący barwy MKS  Cuprum Lubin i Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki.

W swoich kategoriach wiekowych triumfowali Liliana Strzyż ( ASRNC) i Kacper Polny (MKS Cuprum Lubin) , drugie miejsce zajęła Wiktoria Milnikiel i Olimpia Nowak ( obie ASRNC) , a na najniższym stopniu podium stanęła Lena Sadowska (MKS Cuprum Lubin).Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowali się Dominika Czech , Julia Kaczor (obie ASRNC) i Fabian Budziński (MKS Cuprum Lubin).

W biegach sztafetowych  dziewcząt młodszych  2 miejsce  zajęła sztafeta ASRNC , natomiast 3 miejsce zajęły sztafety dziewcząt starszych ASRN i chłopców starszych MKS Cuprum Lubin.Kolejna III edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci odbędzie się 08-09.01.2022 w Sanoku.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook