Trenerzy:

Marian Węgrzynowski

Marian WęgrzynowskiMarian Węgrzynowski – prezes MKS „CUPRUM” Lubin. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener II klasy łyżwiarstwa szybkiego. Prezes OZŁS i SW. Prezes PZŁS w latach 2002-2006

Katarzyna Monczak

Katarzyna Monczak – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku – promocja zdrowia. Instruktor łyżwiarstwa szybkiego, instruktor pływania.

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, trener II klasy pływania . Studia podyplomowe na AWF w Warszawie – trener II klasy w łyżwiarstwie szybkim.

Małgorzata Mika

Małgorzata Mika – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne nauczycielskie. Instruktor łyżwiarstwa szybkiego i wrotkarstwa.

Marcin Kasprzyk

Marcin Kasprzyk – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor łyżwiarstwa szybkiego.

Mariola Kopystiańskai

Mariola Kopystiańska

Piotr Wawnikiewicz

Piotr Wawnikiewicz – absolwent SMS Zakopane, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunek nauczycielski. Studia podyplomowe Organizacja i Zarządzanie w Sporcie AWF Poznań. Trener II klasy łyżwiarstwa szybkiego.

Robert Baranowski

Robert Baranowski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek nauczycielski. Trener II klasy łyżwiarstwa szybkiego. Instruktor: pływania, wrotkarstwa, piłki ręcznej.

Katarzyna Królewicz

Katarzyna Królewicz – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek rehabilitacja ruchowa. Instruktor łyżwiarstwa szybkiego AWF Kraków. Studia podyplomowe pedagogiczne – AWF Wrocław. Instruktor „Pilates i Zdrowy Kręgosłup”.

Katarzyna Górska

Katarzyna Górska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek wychowanie fizyczne. Trener II klasy łyżwiarstwa szybkiego, instruktor: pływania, lekkiej atletyki, fitness.

Trenerzy MKS Cuprum

trenerzy

Zawodnicy:

Andżelika Wójcik

DSC_0005

Andżelika Wójcik– 5 złotych medali na dystansach: 500m, 1000m, 1500m, 3000m, wielobój (indywidualnie) i złoty medal w drużynie. Srebrny medal Mistrzostw Polski na Dystansach w biegu drużynowym z Natalią Czerwonką. Reprezentowałam kraj na arenie międzynarodowej w Pucharach Świata w Collalbo (Włochy) i Insbrucku (Austria). Brałam udział w prestiżowych zawodach Viking Race w Holandi. Ponadto uzyskała mistrzowską klasę sportową.

Kaja Ziomek

DSC_1868

Kaja Ziomek– trenuje od 2007 roku w klubie MKS Cuprum Lubin. Od grudnia 2012 roku uczęszcza do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Należy do kadry narodowej juniorów. Posiada mistrzowską klasę sportową. Brała udział w I Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich i w Innsbrucku. Mistrzyni Polski młodziczek. Srebrna medalistka Mistrzostw Polski juniorów. Wielokrotna medalistka Młodzieżowych Nieoficjalnych Mistrzostw Europy ‚Viking Race’ Brązowa medalistka Pucharu Świata juniorów w biegu drużynowym.

Kategorie:

Ostatnie komentarze

O MKS Cuprum

Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

Tel: 605-435-400
    Tel: 512-334-324