OZD w Tomaszowie Mazowieckim

Po dłuższej przerwie nasi łyżwiarze ponownie rewelacyjnie zaprezentowali się na kolejnej edycji Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Tomaszowie Mazowieckim (14-15.01.2023).

Fabian Budziński i Kacper Polny zdominowali swoją kategorię stając na każdym dystansie na podium. W wieloboju zwyciężył Fabian Budziński, a Kacper Polny był 5 (upadek uniemożliwił mu walkę o wielobojowe podium). Na poszczególnych dystansach Fabian zdobył dwa srebrne i dwa brązowe medale, natomiast Kacper wygrał 3 z czterech dystansów.

Czołowe lokaty w wieloboju  zajęli  Maja Kaleta 5 m, Lena Sadowska 9 m, Szymon Mierzwa 11 m. Ponadto w biegach sztafetowych Fabian Budziński, Kacper Polny i Mateusz Grzyb wywalczyli złote medale, Lena Sadowska, Dominika Garbaczewska z koleżankami z klubu zajęły 4 miejsce, a druga drużyna chłopców w składzie Szymon Mierzwa, Sekuła Gabriel, Brajan Burknap-Piotrowicz i Aleksander Kamiński uplasowała się na 5 miejscu.

Kolejna edycja OZD odbędzie się  11-12.02.2023 w Sanoku.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Trenujemy w hali RCS
Pod okiem trenera Dariusza grupa młodsza szlifuje formę na torze oraz na sztucznej nawierzchni w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
Zgrupowanie młodzieży uzdolnionej JST
Sześciu przedstawicieli MKS Cuprum Lubin uczestniczy w zgrupowaniu młodzieży uzdolnionej JST.
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook