Pracowite ferie łyżwiarzy

50905748_2461513063862892_1828447335449886720_nMłodzi zawodnicy Szkółki Łyżwiarsko – Wrotkarskiej MKS Cuprum Lubin przebywają obecnie na obozie sportowym w Sanoku. Zgrupowanie rozpoczęli od startu w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci „I Ty możesz zostać mistrzem”.

Bardzo dobrze zaprezentowali się: Lena Budzan – 1 miejsce na dystansie 100 m w kategorii E1, Dominika Halbryt – 3 miejsce na dystansie 500 m w kategorii D1, Eryk Marciniak – 4 miejsce na dystansie 1000 m, 5 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Martyna Paluch – 6 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Fabian Budziński – 7 miejsce w wieloboju w kategorii E1.

Przez dziesięć dni obozu będziemy pracować nad poprawą techniki jazdy na łyżwach. Oprócz treningów planujemy poznać najbliższą okolicę. Zwiedziliśmy dotąd Park Etnograficzny i Muzeum Budownictwa Ludowego połączone z kuligiem i ogniskiem. Mamy nadzieję, że nasza praca pozwoli nam na poprawę wyników w najbliższych zawodach  i przybliży nam piękno ziemi sanockiej –  mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook