Pracowite ferie łyżwiarzy

50905748_2461513063862892_1828447335449886720_nMłodzi zawodnicy Szkółki Łyżwiarsko – Wrotkarskiej MKS Cuprum Lubin przebywają obecnie na obozie sportowym w Sanoku. Zgrupowanie rozpoczęli od startu w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci „I Ty możesz zostać mistrzem”.

Bardzo dobrze zaprezentowali się: Lena Budzan – 1 miejsce na dystansie 100 m w kategorii E1, Dominika Halbryt – 3 miejsce na dystansie 500 m w kategorii D1, Eryk Marciniak – 4 miejsce na dystansie 1000 m, 5 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Martyna Paluch – 6 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Fabian Budziński – 7 miejsce w wieloboju w kategorii E1.

Przez dziesięć dni obozu będziemy pracować nad poprawą techniki jazdy na łyżwach. Oprócz treningów planujemy poznać najbliższą okolicę. Zwiedziliśmy dotąd Park Etnograficzny i Muzeum Budownictwa Ludowego połączone z kuligiem i ogniskiem. Mamy nadzieję, że nasza praca pozwoli nam na poprawę wyników w najbliższych zawodach  i przybliży nam piękno ziemi sanockiej –  mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
MKS Cuprum Lubin i Kaja Ziomek zapraszają do szkółki
MKS Cuprum Lubin i najszybsza polska łyżwiarka szybka Kaja Ziomek zapraszają na bezpłatne zajęcia szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej. Szkółka wrotkarsko-łyżwiarska, działająca przy Międzyszkolnym Klubie Sportowym Cuprum Lubin zaprasza dzieci i młodzież  w nowym roku szkolnym 2019/2020 na bezpłatne zajęcia. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 września  o godzinie 16.00 i poprowadzi je rekordzistka Polski i Mistrzyni
Sezon za nami, czas na przygotowania
Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020. Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook