Pracowite ferie łyżwiarzy

50905748_2461513063862892_1828447335449886720_nMłodzi zawodnicy Szkółki Łyżwiarsko – Wrotkarskiej MKS Cuprum Lubin przebywają obecnie na obozie sportowym w Sanoku. Zgrupowanie rozpoczęli od startu w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci „I Ty możesz zostać mistrzem”.

Bardzo dobrze zaprezentowali się: Lena Budzan – 1 miejsce na dystansie 100 m w kategorii E1, Dominika Halbryt – 3 miejsce na dystansie 500 m w kategorii D1, Eryk Marciniak – 4 miejsce na dystansie 1000 m, 5 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Martyna Paluch – 6 miejsce w wieloboju w kategorii D2, Fabian Budziński – 7 miejsce w wieloboju w kategorii E1.

Przez dziesięć dni obozu będziemy pracować nad poprawą techniki jazdy na łyżwach. Oprócz treningów planujemy poznać najbliższą okolicę. Zwiedziliśmy dotąd Park Etnograficzny i Muzeum Budownictwa Ludowego połączone z kuligiem i ogniskiem. Mamy nadzieję, że nasza praca pozwoli nam na poprawę wyników w najbliższych zawodach  i przybliży nam piękno ziemi sanockiej –  mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook