Przygotowania do nowego sezonu

IMG-20200807-WA0061Panczeniści MKS Cuprum Lubin przygotowują się do nowego sezonu.

Zawodnicy MKS Cuprum Lubin tegoroczny letni okres przygotowawczy rozpoczęli od treningów na lubińskich obiektach Regionalnego Centrum Sportowego.

Następnie najlepsza lubińska zawodniczka Kaja Ziomek  (05-25.07) oraz czołowi juniorzy w Polsce Adrianna Kluk i Wojciech Gutowski (05-15.07) przebywali na lodowym zgrupowaniu kadry Polski seniorów i juniorów w Tomaszowie Mazowieckim (Spała).W zgrupowaniu juniorskim brała również udział czwórka najzdolniejszych juniorów i młodzików MKS Cuprum Lubin.

W tej chwili 10-osobowa kadra klubowa przebywa na zgrupowaniu w Sanoku (01-10.08), a w dniach 15-28.08.2020 letni okres przygotowawczy zakończy 40 osobowe zgrupowanie w Szklarskiej Porębie , gdzie wraz z kadrą Polski juniorów (Kluk , Gutowski ,Dulewicz),będą trenowali pozostali zawodnicy oraz najmłodsi adepci klubowej szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej.

 

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Podsumowanie sezonu 2022/2023
Przyszedł czas na podsumowanie naszych największych osiągnięć w sezonie 2022/23.
Znakomity występ podczas Viking Race!
W holenderskim Heerenveen w dniach 10-11.03.2023 odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Viking Race. Na zawody te do reprezentacji Polski zostało powołanych troje zawodników MKS Cuprum Lubin: Martyna Paluch , Kacper Polny i Fabian Budziński.
Zawody kontrolne (FOTO)
Zawody kontrolne na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zobaczcie fotorelację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook