Przygotowania do nowego sezonu

IMG-20200807-WA0061Panczeniści MKS Cuprum Lubin przygotowują się do nowego sezonu.

Zawodnicy MKS Cuprum Lubin tegoroczny letni okres przygotowawczy rozpoczęli od treningów na lubińskich obiektach Regionalnego Centrum Sportowego.

Następnie najlepsza lubińska zawodniczka Kaja Ziomek  (05-25.07) oraz czołowi juniorzy w Polsce Adrianna Kluk i Wojciech Gutowski (05-15.07) przebywali na lodowym zgrupowaniu kadry Polski seniorów i juniorów w Tomaszowie Mazowieckim (Spała).W zgrupowaniu juniorskim brała również udział czwórka najzdolniejszych juniorów i młodzików MKS Cuprum Lubin.

W tej chwili 10-osobowa kadra klubowa przebywa na zgrupowaniu w Sanoku (01-10.08), a w dniach 15-28.08.2020 letni okres przygotowawczy zakończy 40 osobowe zgrupowanie w Szklarskiej Porębie , gdzie wraz z kadrą Polski juniorów (Kluk , Gutowski ,Dulewicz),będą trenowali pozostali zawodnicy oraz najmłodsi adepci klubowej szkółki wrotkarsko – łyżwiarskiej.

 

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook