Sezon za nami, czas na przygotowania

IMG_2568Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020.

Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w Sanoku (20-02.07.2019) ,gdzie poza rowerem głównym środkiem treningowym będą wrotki. Letnie przygotowania zakończymy zgrupowaniem na krytej hali lodowej w Tomaszowie Mazowieckim(12-25.08.2019).

Ponadto adepci naszej prężnie rozwijającej się szkółki łyżwiarsko-wrotkarskiej udadzą się na  rekreacyjno-sportowy obóz do Szklarskiej Poręby (16-28.08.2019).

Chcemy także poinformować, iż do 18.06.2019 w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.00-17.30 oraz sobotę 10.30 -12.00 odbywają się bezpłatne zajęcia naszej szkółki wrotkarsko- łyżwiarskiej na torze wrotkarskim RCS lub w  razie niepogody na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie, na które zapraszamy wszystkich chętnych.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Dobry start naszych zawodników
Łyżwiarze MKS Cuprum Lubin mają za sobą kolejny udany występ. Młodzi sportowcy z naszego miasta rywalizowali w kolejnej edycji Zawodów Dzieci, tym razem w Sanoku. Chłopcy w kat. E2 utrzymali swoje wysokie lokaty wielobojowe. Kacper Polny zakończył rywalizację ze złotem, Fabian Budziński z brązowym medalem. Pozostali również zaliczyli udane występy i poprawili dużo swoich „życiówek”.
Ogólnopolskie Zawody Dzieci za nami
Ogólnopolskie Zawody Dzieci składają się z pięciu imprez w całej Polsce. Finał zawsze odbywa się w Tomaszowie Mazowieckim. Jeden z etapów tej rywalizacji tradycyjnie odbywa się w Lubinie. Tak było i tym razem, a MKS Cuprum Lubin i Akademia Natalii Czerwonki zajęła wysokie noty. W zawodach wzięło udział ponad 100 dzieci. Dzieci z całej Polski
„I Ty możesz zostać mistrzem”
W najbliższy weekend w Lubinie odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim „I Ty możesz zostać mistrzem”. Imprezę dla najmłodszych gościć będzie tor Regionalnego Centrum Sportowego. Celem zawodów jest aktywizacja klubów do organizowania naborów i selekcji, umożliwienie dzieciom udziału w startach z rówieśnikami. Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Klub Sportowy “Cuprum” Lubin, Szkoła podstawowa nr 7 oraz

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook