Sezon za nami, czas na przygotowania

IMG_2568Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020.

Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w Sanoku (20-02.07.2019) ,gdzie poza rowerem głównym środkiem treningowym będą wrotki. Letnie przygotowania zakończymy zgrupowaniem na krytej hali lodowej w Tomaszowie Mazowieckim(12-25.08.2019).

Ponadto adepci naszej prężnie rozwijającej się szkółki łyżwiarsko-wrotkarskiej udadzą się na  rekreacyjno-sportowy obóz do Szklarskiej Poręby (16-28.08.2019).

Chcemy także poinformować, iż do 18.06.2019 w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.00-17.30 oraz sobotę 10.30 -12.00 odbywają się bezpłatne zajęcia naszej szkółki wrotkarsko- łyżwiarskiej na torze wrotkarskim RCS lub w  razie niepogody na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie, na które zapraszamy wszystkich chętnych.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook