Sezon za nami, czas na przygotowania

IMG_2568Po kolejnym niezwykle udanym sezonie lubińskich łyżwiarzy szybkich nadszedł czas przygotowań do sezonu 2019/2020.

Do rozpoczęcia wakacji trenujemy na obiektach Zespołu Szkół Sportowych i Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, gdzie mamy zapewnione bardzo dobre warunki treningowe.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego jedziemy do Kamienia koło Świeradowa na krótki obóz rowerowy (20-26.06.2019).Kolejne zgrupowanie odbędzie się w Sanoku (20-02.07.2019) ,gdzie poza rowerem głównym środkiem treningowym będą wrotki. Letnie przygotowania zakończymy zgrupowaniem na krytej hali lodowej w Tomaszowie Mazowieckim(12-25.08.2019).

Ponadto adepci naszej prężnie rozwijającej się szkółki łyżwiarsko-wrotkarskiej udadzą się na  rekreacyjno-sportowy obóz do Szklarskiej Poręby (16-28.08.2019).

Chcemy także poinformować, iż do 18.06.2019 w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.00-17.30 oraz sobotę 10.30 -12.00 odbywają się bezpłatne zajęcia naszej szkółki wrotkarsko- łyżwiarskiej na torze wrotkarskim RCS lub w  razie niepogody na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie, na które zapraszamy wszystkich chętnych.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Kolejny medal Kai Ziomek
W trzecim dniu Mistrzostw Polski kolejny – brązowy medal na 1000 metrów zdobyła zawodniczka MKS Cuprum Lubin Kaja Ziomek. Były to bardzo udane zawody podopiecznych trenerów Marcina Kasprzyka i Piotra Wawnikiewicza. Lubińscy łyżwiarze zdobyli dwa złote i dwa brązowe medale. Juniorzy startujący w tej imprezie osiągali bardzo dobre – życiowe  rezultaty. Maciej Dulewicz zakwalifikował się
Kolejne sukcesy naszych
Drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Polski na Dystansach  przyniósł kolejne sukcesy lubińskich panczenistów. Kaja Ziomek została Mistrzynią Polski na 500 metrów, a męska drużyna w składzie Maciej Dulewicz, Wojciech Gutowski i Kacper Busse wywalczyła brązowy medal w biegu drużynowym, kobieca drużyna w składzie Aleksandra i Adrianna Kluk oraz Nikola Kozłowska zajęła w tej samej konkurencji
Mamy złoto pierwszego dnia!
W Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się Mistrzostwa Polski na Dystansach (24-27.10.2019) .Pierwszy dzień startów był bardzo udany dla lubińskich panczenistów. Dziewczęta w składzie Kaja Ziomek, Aleksandra Kluk i Ada Kluk wywalczyły złoty medal w sprincie drużynowym. Chłopcy w tej samej konkurencji w składzie Michał Grzyb, Kacper Busse i Wojciech Gutowski zajęli 8 miejsce , natomiast Maciej

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook