Szkółka Łyżwiarska

Zapraszamy na zajęcia SZKÓŁKI ŁYŻWIARSKIEJ
Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Cuprum” Lubin
SEKCJA ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO

Regionalne Centrum Sportowe, Zespół Szkół Sportowych oraz Międzyszkolny Klub Sportowy „Cuprum” Lubin zapraszają dzieci i młodzież do „Szkółki łyżwiarskiej”. Można dołączyć do nas w każdej chwili i na każdym etapie zaawansowania. Oferujemy naukę i dobrą zabawę w miłej atmosferze.

Na kurs trzeba się zapisać wypełniając deklarację uczestnika (do pobrania na stronie klubu www.mkscuprum.lubin.pl lub do wypełnienia na miejscu). Na zajęciach obowiązuje strój sportowy, czapka i rękawiczki – koniecznie zabierzcie ze sobą kask. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy MKS „Cuprum” Lubin. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, a uczestnik ponosi jedynie koszt wypożyczenia łyżew.

Harmonogram zajęć:
wtorek, środa, czwartek    16.00 – 17.30
sobota                                      10.45 – 12.15
Szczegóły w regulaminie szkółki oraz na plakatach.

Deklaracja uczestnika
Regulamin

IMG_7630 IMG_7615 IMG_7614

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook