Szlifują formę w górach

Zawodnicy MKS Cuprum Lubin przebywają na obozie przygotowawczym w górach. Lubińscy panczeniści szlifują formę pod okiem sztabu szkoleniowego w Szklarskiej Porębie.

Lubinianie na zgrupowaniu przebywać będą do 28 sierpnia. W tym czasie zawodników Cuprum czekają ciężki treningi, które mają przynieść zamierzone efekty już na początku nowego sezonu – Jeździmy na rowerach i rolkach, dużo biegamy i chodzimy po górach. Treningi na pewno są męczące ale właśnie tak w tym okresie wyglądają przygotowania – mówi Marian Węgrzynowski – Na początku października czekają nas starty w eliminacjach do Pucharu Świata i chcemy aby zawodnicy byli jak najlepiej przygotowani. Wszyscy czekają już na nowy sezon i ciężko pracują, aby osiągać jak najlepsze wyniki – dodaje prezes MKS Cuprum Lubin.

Na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie przebywa łącznie aż 64 zawodników i zawodniczek KS Cuprum Lubin. Po zakończeniu obozu rozpocznie się kolejny etap przygotowań do nowego sezonu.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook