Tomaszów najlepszy na torze RCS

IMG_20191208_124928Na torze łyżwiarskim RCS Lubin odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci ” I Ty zostaniesz mistrzem”. W zmaganiach wzięło udział ponad 100 uczestników z ośmiu klubów sportowych.

Zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt najlepszy okazał się KS Pilica Tomaszów Mazowiecki. MKS Cuprum Lubin zajęło odpowiednio piąte i czwarte miejsce. Na torze zobaczyliśmy również przedstawicieli łyżwiarstwa szybkiego z Milanówka, Sanoka i Słomczyna.

Zmagania na torze łyżwiarskim RCS Lubin trwały dwa dni i rozgrywane były w kilku kategoriach. Po każdej z nich najlepsi panczeniści byli nagradzani.

– Pierwszego dnia zawodów pogoda nie była najlepsza, stąd też i wyniki były słabsze. Drugiego dnia wyniki były już dużo lepsze i mieliśmy wielu zawodników, startujących na wysokim poziomie. Na pogodę nie mamy wpływu, a kiedy będzie przykryta hala lodowa, to te czynniki nie będą decydowały o wynikach sportowych. Naszym przedstawicielom poszło bardzo dobrze – mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

Wyniki:
http://ozd.5p.pl/

Fot. Sławomir Sadowski

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook