Udane występy w Tomaszowie

cuprum_luzwyNa Tomaszowskiej „Arenie lodowej” w dniach 28-31.10.2020 rozegrane zostały Mistrzostwa Polski na Dystansach i jednocześnie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Dystansach. Dobry występ zanotowali zawodnicy  MKS Cuprum Lubin.

Kaja Ziomek została v-ce Mistrzynią Polski na 500 metrów oraz Młodzieżową v-ce Mistrzynią Polski na 500 i 1000 metrów. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kacper Busse był dwukrotnie 8 na 500 i 1500 metrów.

Bardzo dobry występ zanotował członek kadry narodowej Polski juniorów Wojciech Gutowski który jako junior młodszy w gronie starszych zawodników zajął 4 miejsce na 5000 metrów i 8 na 1500 metrów.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Zgrupowanie lodowe naszych łyżwiarzy
W dniach 10-17.10.2021 w Tomaszowie Mazowieckim na pierwszym tegorocznym zgrupowaniu lodowym przebywali Nasi łyżwiarze. W doskonałych warunkach na „Arenie Lodowej” młodsi zawodnicy MKS Cuprum Lubin zaczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu 2021/2022. Nasi uczniowie mieli również możliwość obserwacji treningów kadry Polski juniorów i seniorów. Zgrupowanie zakończyło się kontrolnym startem, którego efekty napawają optymizmem na dalszą
Nasi łyżwiarze na zgrupowaniu kadry w Inzell
Adrianna Kluk, Martyna Paluch, Dominika Halbryt, Wojciech Gutowski  oraz Kacpr Busse przebywają na zgrupowaniu młodzieżowej i juniorskiej kadry Polski w Niemieckim Inzell (22.09-03.10.2021). Zawodnicy MKS Cuprum Lubin w przepięknej alpejskiej scenerii przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Zgrupowanie  zakończy się  startem w zawodach kontrolnych, natomiast pierwszą imprezą krajową będą Mistrzostwa Polski na Dystansach w Tomaszowie Mazowieckim
Intensywne zgrupowania
Kolejny etap przygotowań do sezonu zimowego mają za sobą lubińscy panczeniści. Lubinianie przebywali ostatnio na zgrupowaniu w Tomaszowie Mazowieckim.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook