Wracają do Berlina

IMG_3822Łyżwiarze Cuprum Lubin rozpoczęli nowy sezon na dobre. Przed lubinianami drugie zgrupowanie na torze lodowym. Zawodnicy Cuprum po krótkiej przerwie wracają do stolicy Niemiec.

Łyżwiarze Cuprum mają za sobą pierwszy obóz przygotowawczy na torze lodowym. Lubinianie przez dziesięć dni przebywali w Berlinie, gdzie szlifowali formę przed początkiem sezonu zimowego. Teraz lubinianie wracają do stolicy Niemiec – Ostatni tydzień treningów na naszych obiektach rozpoczęliśmy dość mocno i taki poziom intensywności utrzymamy jeszcze do następnego tygodnia. Do naszego drugiego startu chcemy być już lepiej przygotowani – mówi Marcin Kasprzyk, trener Cuprum.

Swoją formę lubinianie sprawdzą na koniec zgrupowania. W dniach 14 i 15 listopada na torze lodowym w Berlinie odbędą się zawody kontrolne – Liczymy na kolejne udane zawody i nowe rekordy życiowe. W tym samym czasie w Berlinie będzie przebywała z nami kadra młodzieżowa oraz juniorska z którą trenują Kaja Ziomek oraz Andżelika Wójcik, a także kilka polskich klubów. Zawody będą mocno obstawione czołówką Polskich łyżwiarzy i będziemy mieli okazję aby się z nimi pościgać w dobrych warunkach lodowych – mówi Kasprzyk.

W Berlinie zawodnicy Cuprum Lubin przebywać będą od dzisiaj do 15 listopada.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook