Zapraszamy na sezon letni

Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.

Grafik zajęć nie uległ zmianie. Swoją przygodę z wrotkarstwem można zacząć we wtorek i czwartek od 16.00-17.30, a w sobotę od 10.30 do 12.00. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej SP7 i na torze do jazdy RCS.

Pierwsze zajęcia w tym sezonie na rolkach odbędą się 22 marca o godz. 16.00. Klub zaprasza wszystkich serdecznie i prosi o zabranie rolek, ochraniaczy i kasków.

Deklaracja uczestnika dostępna jest na stronie lub bezpośrednio u trenerów. mkscuprum

W przypadku złych warunków atmosferycznych grupa spotyka się na sali SP7.
Telefony kontaktowe do trenerów: 512 334 324, 605 435 400.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.
Znakomity start w Hamar
Polskie łyżwiarki i łyżwiarze rozpoczęli walkę o medale podczas mistrzostw świata w wieloboju i wieloboju sprinterskim. Na swoim dystansie 500m, znakomicie wypadły lubinianki Kaja Ziomek i Andżelika Wójcik.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook