Zapraszamy na zajęcia z łyżwiarstwa!

szkolkaMiędzyszkolny Klub Sportowy „Cuprum” Lubin i Zespół Szkół Sportowych w Lubinie zapraszają wszystkich chętnych uczniów z klas III – VI szkoły podstawowej na zajęcia w „Szkółce Wrotkarsko – Łyżwiarskiej”.

Szkółka działa od września 2015 roku. W okresie jesiennym uczestnicy jeździli na rolkach i ćwiczyli na sali gimnastycznej, od połowy listopada 2015 r. młodzi adepci doskonalą swoje umiejętności w jeździe na łyżwach. Dzieci uczestniczące w zajęciach jeżdżą zarówno na krótkich, jak i na długich łyżwach. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu na lodowisku i torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie, także w czasie ferii zimowych. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie.

Zajęcia prowadzone są przez trenerów i instruktorów łyżwiarstwa z wieloletnim doświadczeniem,  na co dzień pracujących w Zespole Szkół Sportowych i MKS „Cuprum” Lubin. Regulamin Szkółki dostępny jest na stronie mkscuprum.lubin.pl

Zapraszamy wszystkich lubiących zabawę na świeżym powietrzu. Łyżwiarstwo to jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Świetnie kształtuje sylwetkę i doskonale rozwija poczucie równowagi. Jazda na świeżym powietrzu hartuje organizm i wzmacnia naturalną odporność. Systematyczne uczestnictwo w treningach korzystnie wpływa na poprawę kondycji i wytrzymałość organizmu. Jazda na łyżwach naprawdę wciąga. Nie siedźcie w domu! Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach! Wyjście na lodowisko to świetny sposób spędzania czasu wolnego.

Terminy zajęć:

poniedziałek od 13.45 do 15.15

(zbiórka w ZSS)

czwartek od 16.00 do 17.30

(zbiórka na lodowisku RCS)

sobota od 10.30 do 12.00

(zbiórka na lodowisku RCS)

plakat2

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Podsumowanie sezonu 2022/2023
Przyszedł czas na podsumowanie naszych największych osiągnięć w sezonie 2022/23.
Znakomity występ podczas Viking Race!
W holenderskim Heerenveen w dniach 10-11.03.2023 odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Viking Race. Na zawody te do reprezentacji Polski zostało powołanych troje zawodników MKS Cuprum Lubin: Martyna Paluch , Kacper Polny i Fabian Budziński.
Zawody kontrolne (FOTO)
Zawody kontrolne na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zobaczcie fotorelację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook