Zdecydowane zwycięstwo Ziomek

ziomekW czasie gdy specjaliści toru krótkiego ścigali się na Pucharze Świata w Zakopanem odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w Zakopanem. MKS Cuprum Lubin reprezentowała Kaja Ziomek, które w tyle pozostawiła swoje rywalki.

Podczas rywalizacji Juniorek A na dystansie 500 metrów, zdecydowanie zwyciężyła Kaja Ziomek z czasem 40.21s. Drugie miejsce zdobyła Joanna Hajduk, natomiast trzecia była Aniela Dymiszkiewicz, która poprawiła swój rekord życiowy uzyskując czas 45.32s.

Dziś odbędą się starty na dystansach. 1000m i 3000m kobiet oraz 1500m i 5000m mężczyzn. Natomiast w niedzielę odbędzie się start na 1000m juniorów i biegi drużynowe juniorek i juniorów.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook