Znakomite otrwacie MP Juniorów

cuprum1Piątek był pierwszym dniem rozgrywanych w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostw Polski Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Podczas startów bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin.

Mistrzem Polski na 3000 metrów juniorów młodszych został Wojciech Gutowski, a wicemistrzem Polski juniorów na tym samym dystansie  Maciej Dulewicz. Ponadto Wojciech Gutowski stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal na 500 metrów.

Udany występ zanotowali również: Adrianna Kluk , która zajęła 4 miejsce na 1500 metrów i 5 miejsce na 500 m, Aleksandra Kluk 6 miejsce na 500 m i 9 na 1500 m, Kacper Busse – 6 miejsce na 3000 m i 9 na 500 metrów.

W sobotę rozegrane zostaną biegi na 1500 m  mężczyzn, 1000 m kobiet oraz biegi drużynowe.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook