Znakomite otrwacie MP Juniorów

cuprum1Piątek był pierwszym dniem rozgrywanych w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostw Polski Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Podczas startów bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin.

Mistrzem Polski na 3000 metrów juniorów młodszych został Wojciech Gutowski, a wicemistrzem Polski juniorów na tym samym dystansie  Maciej Dulewicz. Ponadto Wojciech Gutowski stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal na 500 metrów.

Udany występ zanotowali również: Adrianna Kluk , która zajęła 4 miejsce na 1500 metrów i 5 miejsce na 500 m, Aleksandra Kluk 6 miejsce na 500 m i 9 na 1500 m, Kacper Busse – 6 miejsce na 3000 m i 9 na 500 metrów.

W sobotę rozegrane zostaną biegi na 1500 m  mężczyzn, 1000 m kobiet oraz biegi drużynowe.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook