Znakomite otrwacie MP Juniorów

cuprum1Piątek był pierwszym dniem rozgrywanych w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostw Polski Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Podczas startów bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin.

Mistrzem Polski na 3000 metrów juniorów młodszych został Wojciech Gutowski, a wicemistrzem Polski juniorów na tym samym dystansie  Maciej Dulewicz. Ponadto Wojciech Gutowski stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal na 500 metrów.

Udany występ zanotowali również: Adrianna Kluk , która zajęła 4 miejsce na 1500 metrów i 5 miejsce na 500 m, Aleksandra Kluk 6 miejsce na 500 m i 9 na 1500 m, Kacper Busse – 6 miejsce na 3000 m i 9 na 500 metrów.

W sobotę rozegrane zostaną biegi na 1500 m  mężczyzn, 1000 m kobiet oraz biegi drużynowe.