Znakomity występ w Zakopanem!

1W Zakopanem rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin podopieczni Piotra Wawnikiewicza i Marcina Kasprzyka.

Maciej Dulewicz został Mistrzem Polski w wieloboju, na 3000 i 5000 metrów, w biegu masowym oraz dołożył brązowy medal na 1500 metrów.

Łupem lubińskich łyżwiarzy podły jeszcze dwa brązowe medale w biegach drużynowych dziewcząt (Nikola Dudziak , Aleksandra Kluk , Kaja Gajewska-UKS Orlica Duszniki Zdrój) i chłopców (Michał Grzyb, Kacper Busse, Jakub Banaś).

Ponadto Aleksandra Kluk zajęła 8 miejsce w wieloboju ,Nikola Dudziak była 8 na 3000 m i 7 w biegu masowym. Kacper Busse na 1000 m i w biegu masowym był 7 , a w wieloboju zajął  8 miejsce. Michał Grzyb zajął 7 miejsce na 500 i 1500 metrów oraz 6 w biegu masowym.

Drużynowo MKS Cuprum Lubin zajęło 3 miejsce!

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook