Życiowi sukces Kai!

ziomekKaja Ziomek nie zwalnia tempa. Panczenistka MKS Cuprum Lubin odniosła życiowy sukces podczas Pucharu Świata Juniorów, który odbywa się we Włoskim Baselga di Piné.

Kaja Ziomek bieg na 1000 metrów ukończyła na drugim miejscu z czasem 1,21,74 sek – Bardzo się cieszymy z tego wyniku. To pokazuje, że forma Kai jest bardzo wysoka i jeszcze rośnie. Jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Juniorów – mówi Piotr Wawnikiewicz, trener MKS Cuprum Lubin.

Druga z reprezentantek lubińskiego klubu, Andżelika Wójcik uplasowała się na czternastej pozycji. Wczoraj w biegu drużynowym była czwarta.

Mistrzostwami Świata Juniorów odbędą się w chińskim Changchun w dniach 11-13 marca.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Podsumowanie sezonu 2022/2023
Przyszedł czas na podsumowanie naszych największych osiągnięć w sezonie 2022/23.
Znakomity występ podczas Viking Race!
W holenderskim Heerenveen w dniach 10-11.03.2023 odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Viking Race. Na zawody te do reprezentacji Polski zostało powołanych troje zawodników MKS Cuprum Lubin: Martyna Paluch , Kacper Polny i Fabian Budziński.
Zawody kontrolne (FOTO)
Zawody kontrolne na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zobaczcie fotorelację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook