Andżelika Wójcik piąta na mistrzostwach w Heerenveen

Po srebrnym medalu w kategorii drużynowej, kolejny raz na mistrzostwach w holenderskim Heerenveen świetnie zaprezentowały się polskie sprinterki, które w sobotę ścigały się indywidualnie na dystansie 500 metrów. Lubinianka Andżelika Wójcik była piąta, Karolina Bosiek szósta, a Iga Wojtasik siódma.

– Od kilku dni czuję, że wracam do swojego przyzwoitego fasonu i miałam siłę. Miałam w parze bardzo dobrą zawodniczkę Vanessę Herzog i do tego świetne losowanie, bo jechałam z toru zewnętrznego, więc mogłam na prostej krzyżówkowej ścigać rywalkę. Wszystko było dobrze do wejścia w łuk, bo dwadzieścia metrów tej prostej zmiennej jest taką moją małą katastrofą od kilku startów. Mój układ nerwowy zakodował coś zbytecznego, bo przedwczesne wchodzenie w łuk, odpychanie się nie w tę stronę, co trzeba i niewchodzenie głęboko w łuk dużo mi odejmuje. Dziś też niestety tak było – narzekała, mimo wysokiej lokaty, Andżelika Wójcik.

N

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Trenujemy w hali RCS
Pod okiem trenera Dariusza grupa młodsza szlifuje formę na torze oraz na sztucznej nawierzchni w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.
Zgrupowanie młodzieży uzdolnionej JST
Sześciu przedstawicieli MKS Cuprum Lubin uczestniczy w zgrupowaniu młodzieży uzdolnionej JST.
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty
Tor do jazdy na wrotkach ponownie otwarty

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook