2 dzień MPJ za nami

ziomekZa nami drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorów, które odbywają się w Zakopanem. Tym razem panczenistka MKS Cuprum Lubin Kaja Ziomek triumfowała na 1000 metrów i zajęła trzecie miejsce na 3000 metrów.

W biegu na 1000 metrów Kaja Ziomek okazała się bezkonkurencyjna i z czasem 1:21.44 zajęła pierwsze miejsce. Na 3000 metrów zawodniczka MKS Cuprum Lubin uzyskała czas 4:56.33 i stanęła na najniższym stopniu podium.

W Zakopanem lubiński klub reprezentowało wielu zawodników i zawodniczek. Poza Kają Ziomek w Zakopanem zobaczyliśmy: Aleksandrę Kluk, Karolinę Trybulec, Natalię Jandułę, Karolinę Galas, Nikolę Kozłowską, Michała Grzyba, Kacpra Busse, Damiana Adamczyka, Dawida Milewskiego, Aleksandra Kudybę i Andrzeja Łuczkowskiego.

Poszczególne wyniki znajdują się pod linkiem:

https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/content/uploads/2017/02/wyniki-ii-dzien-2.pdf

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook