Kaja i Andżelika ze srebrem!

wojcikziomekSukcesem dla naszych zawodniczek zakończył się występ na Pucharze Świata Juniorów. Kaja Ziomek i Andżelika Wójcik podczas zawodów w Groningen zdobyły srebrny medal w drużynie.

Oprócz zawodniczek MKS Cuprum Lubin w drużynie była także Karolina Bosiek. W zawodach triumfowały Chiny, na najniższym stopniu podium znalazła się Holandia.

Kaja Ziomek zajęła kolejno 14 oraz 12 miejsce na 1000m i 500m. Natomiast Andżelika Wójcik na tych samych dystansach 35 oraz 21 miejsce.

Kolejny start w Pucharze Świata Juniorów czeka naszą reprezentację za dwa tygodnie. Zawody odbędą się w Berlinie.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook