Lubińskie łyżwiarski ze znakomitymi wynikami w Kanadzie

ziomekNatalia Czerwonka, Kaja Ziomek i Angelika Wójcik reprezentując Polskę podczas Pucharu Świata w kanadyjskim Calgary, zaprezentowały znakomitą formę. Start lubinianek to znakomity prognostyk przed mistrzostwami świata.

Szesnaście rekordów życiowych pobili reprezentanci Polski podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które zakończyły się w kanadyjskim Calgary. Rekordy życiowe pobiły między innymi Natalia Czerwonka na dystansie 3000m, a także Kaja Ziomek na dystansie 500m, która tym samym ustanowiła nowy rekord Polski. Przed nami rywalizacja w USA. Mistrzostwa Świata na dystansach odbędą się w dniach 13-16 lutego w amerykańskim Salt Lake City.