Medale na MP Młodzików

1Młodzicy  MKS Cuprum Lubin wrócili z rozgrywanych w Sanoku Mistrzostw Polski Młodzików z medalami. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Maciej Dulewicz.

Panczenista MKS CUprum Lubin zdobył trzy brązowe medale na 1500 m, 3000 m i w wieloboju. Czwarty medal 0 srebrny wywalczył w biegu drużynowym wraz z Damianem Skibikiem i Damianem Kołodziejem.

Drużyna dziewcząt w składzie Alicja Milewska, Julia Blacha i Wiktoria Jesion zdobyły brązowy medal również w biegu drużynowym. Bardzo dobre lokaty uzyskali jeszcze Alicja Milewska: 7 miejsce na 500 m ,1000 m,1500 m i 8 miejsce w wieloboju oraz Damian Skibik: 8 miejsce na 1500 m i 6 miejsce na 3000 m.

W punktacji drużynowej dziewcząt MKS Cuprum Lubin zajął 4. miejsce natomiast chłopcy uplasowali się na 2. pozycji.