Szukamy następców olimpijek

lyzwyMiędzyszkolny Klub Sportowy Cuprum Lubin w porozumieniu z Dyrekcją Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie, ogłasza nabór do grupy szkoleniowej w łyżwiarstwie szybkim z wrotkarstwem na rok szkolny 2018/2019 do klasy V(obecnej IV) szkoły podstawowej.
W przyszłorocznych klasach V Szkoły Podstawowej nr 7 Szkoły Sportowej w Lubinie uczniowie będą realizować w szkole rozszerzony program wychowania fizycznego (w ilości 6 godzin tygodniowo, w tym 2 godziny basenu) z opcją uczestnictwa w dodatkowych 4 godzinach zajęć sportowych, opartych na ogólnopolskim programie upowszechniania łyżwiarstwa szybkiego z wrotkarstwem.

Ww. zajęcia dodatkowe odbywać się będą bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych i prowadzić je będzie wykwalifikowany trener MKS Cuprum Lubin.

Szczegółowych informacji udziela telefonicznie:
Piotr Wawnikiewicz – tel.: 605 435 400

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Nowy tor w hali RCS
W hali RCS w Lubinie przyszedł czas na łyżwiarzy szybkich, którzy na specjalnym torze przygotowanym na parkiecie hali, jeżdżą na rolkach.
Zapraszamy na sezon letni
Sezon łyżwiarski już się zakończył, a MKS Cuprum Lubin zaprasza na zajęcia szkółki na naukę jazdy na wrotkach i zajęcia ogólnorozwojowe.
Sukces Kai Ziomek w Pucharze Świata
W trwającym w Heerenveen finale Pucharu Świata Kaja zaliczyła dwa udane przejazdy na 500m, co dało jej na tych zawodach 5 i 7 lokatę.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook