Udane starty na lodzie

Za zawodniczkami i zawodnikami MKS Cuprum Lubin kilka startów rangi krajowej i międzynarodowej. W kraju, lubinianie brali udział w Pucharze Polski i Ogólnopolskich Zawodach Dzieci. Pozostali sportowcy wyjechali do Berlina.

Część łyżwiarek i łyżwiarzy Cuprum Lubin brała udział w Międzynarodowych zawodach w Berlinie w Sportforum. Wszyscy spisali się znakomicie bijąc rekordy życiowe i uzyskując wysokie pozycje w wieloboju.

Rezultaty:
Karolina Dwojak 2 miejsce
Kacper Polny 2 miejsce
Amelia Kaczor 3 miejsce
Natasza Kaczor 4 miejsce
Dominika Halbryt 5 miejsce
Mateusz Grzyb 8 miejsce
Fabian Budziński 8 miejsce
Lena Sadowska 9 miejsce
Ada Wawnikiewicz 9 miejsce

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Podsumowanie sezonu 2022/2023
Przyszedł czas na podsumowanie naszych największych osiągnięć w sezonie 2022/23.
Znakomity występ podczas Viking Race!
W holenderskim Heerenveen w dniach 10-11.03.2023 odbyły się nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci w łyżwiarstwie szybkim Viking Race. Na zawody te do reprezentacji Polski zostało powołanych troje zawodników MKS Cuprum Lubin: Martyna Paluch , Kacper Polny i Fabian Budziński.
Zawody kontrolne (FOTO)
Zawody kontrolne na torze do jazdy szybkiej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zobaczcie fotorelację.

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 605-435-400
  Tel: 512-334-324
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook