Z Berlina wracamy z medalami

cuprum2W Berlinie odbyły się corocznie rozgrywane zawody Internationaler Junior Team Sprint Cup. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy lubińskiego MKS Cuprum.

Wojciech Gutowski triumfował na wszystkich dystansach i w wieloboju. Adrianna Kluk w wieloboju zajęła 3 miejsce (srebrny medal i 3 brązowe).

Ponadto w gronie przeszło stu zawodników z Niemiec, Austrii, Holandii i Białorusi Eryk Marciniak był 4 w wieloboju (brązowy medal na 500 m), Lena Budzan i Martyna Paluch (brązowy medal na 300 m) zajęły 5 miejsce w wieloboju , a Dominika Halbryt i Adrian Pawlik uplasowali się na 8 miejscu w wieloboju.

       

About The Author

Kategorie wpisów

 

Najnowsze wpisy:

 
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin (WIDEO)
Andżelika Wójcik zaprasza do SMS Zagłębie Lubin.
Kaja z medalem na Akademickich Mistrzostwach Świata
Angelika Wójcik i Kaja Ziomek już pierwszego dnia udowodniły, że są w znakomitej dyspozycji. Lubińskie panczenistki wywalczyły srebrny i brązowy medal. Kaja Ziomek wywalczyła tytuł wicemistrzyni świata na dystansie 500 m. Zaraz za nią na podium stanęła Angelika Wójcik, która nałożyła na szyję brązowy krążek. Skład reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Amsterdamie: Karolina Gąsecka,

Najnowsze komentarze

 

  O MKS Cuprum

   
  Klub łyżwiarstwa szybkiego z siedzibą w Lubinie, powstały w 1973 roku. Cuprum odnosi znaczące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej w każdej kategorii wiekowej.

  Kontakt

   

  Aby skontaktować się z MKS Cuprum skorzystaj z poniższych danych:

  Tel: 76 842 16 10
  Email: m.wegrzynowski@zsslubin.pl
  Adres: Sybiraków 11, 59-300 Lubin

  Facebook